pomoc drogowa z Radomia

Pomoc drogowa RadomZadzwoń: 504 491 626

Usługi

Holowanie na terenie Radomia

Jesteśmy firmą oferującą najwyższej jakości usługi z zakresu holowania pojazdów mechanicznych, które wymagają transportu z powodu awarii, wypadku, stłuczki, itp. Nasze nowoczesne pojazdy holujące charakteryzują się dużą ładownością oraz są sprawne technicznie. Dzięki temu każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalne holowanie zgodne z zasadami bezpieczeństwa. Dodatkowo zapewniamy szybki, sprawny, dokładny i bezpieczny proces załadunku.

Dowóz paliwa

Oferujemy dowóz paliwa w sytuacji, w której niespodziewanie skończy się ono na trasie. Czasami nieprzyjemną sytuacją drogową może być problem związany z zatankowaniem nieprawidłowego rodzaju paliwa. Jazda pojazdem z silnikiem diesla jest niemożliwa po zatankowaniu w nim benzyny. Tak samo wygląda sytuacja po zatankowaniu oleju napędowego do pojazdu z silnikiem benzynowym. Oczywiście można uniknąć dalszych problemów dzięki naszej pomocy. Oferujemy odholowanie pojazdu oraz odpompowanie złego paliwa. Po takim procesie można zatankować właściwy rodzaj paliwa bez obaw o uszkodzenie silnika.

Laweta holownik

Warto dodać, że jesteśmy firmą posiadającą nowoczesne pojazdy z lawetami. Są one przystosowane do przewożenia różnych rodzajów samochodów niezależnie od ich masy i wielkości. Oczywiście nasze lawety są sprawne technicznie i gwarantują bezpieczny oraz szybki transport pojazdów i innych ładunków we wskazane miejsce.

Autopomoc Radom i okolice

Każdy klient indywidualny lub firma może liczyć na profesjonalne podejście i fachową obsługę z naszej strony. Przede wszystkim staramy się usuwać przyczyny unieruchomienia pojazdu jeszcze na trasie, a holowanie jest dla nas ostatecznym rozwiązaniem. Dzięki naszym kwalifikacjom, sprzętowi i doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość usług, sprawnie usuwamy skutki zdarzeń drogowych oraz pomagamy w każdy inny sposób.

Tania pomoc drogowa

Jesteśmy firmą, która zapewnia najwyższą jakość usług przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu cen. Oznacza to, że nasza pomoc jest dostępna dla osób i firm, które dysponują ograniczonym budżetem. Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy w trudnej sytuacji na drodze.

Pomoc drogowa 24h

Oferujemy całodobową pomoc drogową. Reagujemy na wszystkie wezwania z całej Polski oraz Europy w trybie 24/7. Innymi słowy, udzielamy pomocy na drodze również w niedziele, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy. Każdy klient może liczyć na szybką, sprawną i skuteczną pomoc.