pomoc drogowa z Radomia

Pomoc drogowa RadomZadzwoń: 504 491 626

O firmie

Nasza firma to zespół profesjonalistów oferujących swoim klientom fachowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu oferujemy holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych oraz innych maszyn i ładunków. Nie mamy problemów ze sprawnym i szybkim holowaniem nawet w przypadku dużej masy i większych rozmiarów transportowanych pojazdów, maszyn oraz ładunków.

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko holowanie aut, ale również usługi naprawcze wykonywane w terenie. Zwykle przyczyna unieruchomienia pojazdu na trasie może być błaha. Posiadamy sprzęt oraz zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy oferują pomoc w zakresie likwidacji usterek drogowych. Dzięki temu można uniknąć holowania oraz droższych napraw.

W skład usług oferowanych przez nas wchodzi również dowóz paliwa. Czasami zdarzają się sytuacje, w których zabraknie paliwa w terenie. Wystarczy zadzwonić do nas oraz podać rodzaj paliwa, które dowieziemy we wskazane miejsce. Oprócz tego rozwiązujemy problemy z nieprawidłowym paliwem zatankowanym w wyniku pomyłki.

Nasza oferta obejmuje również inne fachowe usługi związane z pomocą drogową. Pomagamy w wymianie opon oraz usuwamy usterki, itp. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy posiadające floty pojazdów. Dzięki nam każdy może liczyć na najwyższej jakości pomoc na drodze.